Contact

Agenții ALSER FOREST

Alser Forest SRL
Adresa: Șoseaua Tărlungeni Nr. 32 (DJ 103A Brașov-Zizin, km 7)
Săcele 505600, Jud. Brașov
GPS: 45°39’04.2″N 25°42’22.5″E

Telefon Depozit: 0752012399
Fax: 0268249908
E-mail: office@utilajedepadure.ro



Persoane de contact

Florin Aparaschivei
Director vânzări Alser Forest
Mob: 0752012399
email: aparaschivei@utilajedepadure.ro

Codruț Ungureanu
Agent vânzări echipamente de pădure – BV, CV, PH, BZ, HR
mobil: 0757050413
email: codrut@utilajedepadure.ro

Petre Bețivu
Agent vânzări echipamente de pădure – AG, DB, VL, GJ, DJ, TR
mobil: 0786497271
email: petre@utilajedepadure.ro

Emanuel Cârligeanu
Agent vânzări echipamente de pădure – SV, BN, BT
mobil: 0745599400
email: emanuel@utilajedepadure.ro

Blaga Andrei-Florin
Director vânzări – HD, SB, AB, AR, BH, TM, CS
mobil: 0757050936
email: andrei@utilajedepadure.ro

Claudiu Vașarhelean
Agent vânzări echipamente de pădure – HD, SB, AB, AR, BH, TM, CS
mobil: 0785121071
email: claudiu@utilajedepadure.ro

Iulian Panaite
Agent vânzări echipamente de pădure – BC, NT, VN, VS, IS, GL
mobil: 0746266159
email: iulian@utilajedepadure.ro

Marius Sibișan
Agent vânzări echipamente de pădure – CJ, MM, SJ, SM, BH, MS, BN
mobil: 0743273143
Email: marius@utilajedepadure.ro


Formular de contact


DANU


DaNu